Tuesday, June 2, 2015

Hamper Raya Aidil fitri 2015Hamper Raya – Kod HR110
Bingkisan Syawal
-          35 pcs coklat praline berbentuk ketupat & bulat berintikan badam dan kismis.
-          25 pcs kurma salut coklat berintikan badam rangup.
-          10pcs coklat Dalurf praline pelbagai inti (cth : mocha, mint, strawberry & choc chip)
-          Dekorasi

-          Reben bercetak Selamat Hari Raya Aidilfitri.

HARGA : RM 170.00

2 comments:

 1. BURSA HABERLERİ

  Bursa'da neler oluyor öğrenmek mi istiyorsunuz ? Bursa haberlerini takip edemiyor musunuz ? O zaman bu muhteşem site artık sizlerle.Sizde sitemiz olan haberlerbursa.blogspot.com adlı Web sitesine girerek an ve an Bursa hakkında detaylı bilgi sahibi olabileceksiniz.

  Sitemiz şık teması ve kolay kullanılabilir ara yüzü ile daima hizmetinizde olup içeriğinde sizleri rahatsız edici reklam vs bulunmamaktadır.Sitemiz aracılığı ile Haberler bursa alanından yararlanabilecek ve sizde Bursa'da yaşanan olayları kaçırmadan öğrenebileceksiniz.Bursa'da bugün ne oldu diye araştırmaya son ! Yapmanız gereken sitemiz kategorilerinden olan Bursa haberleri bugün kategorimize girerek Bursa'da neler olduğunu öğrenebilirsiniz.

  Sizde www.haberlerbursa.blogspot.com adlı Web sitemize girerek Bursa hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.Sitemize ilgi ve alakanızdan ötürü teşekkür ederiz.

  Güncel haberleri ve son dakika haberleri sitemizden takip edebilirsiniz.Bu gün bursada ne oldu güncel bursa habeer bursapor haberleri hepsini bu haber sitesinden ögrenebilirsiniz. 7 haber

  ReplyDelete

Chocolate gift box 2018

Latest design Price = Rm69 exclude postage/delivery charge. 1 jar chocodates with almond 2pcs Raisin chocolate bar Mix strawbe...